polski english
+48 91 43 29 279
+48 668 801 638
info@filozofiapiekna.pl
Filozofia Piękna na Facebook
Refleksoterapia twarzy

Refleksologia twarzy i głowy wykorzystuje wiedzę tradycyjnej medycyny chińskiej, jej założenia swobodnego przepływu energii w sieci meridianów. Dzięki niej pobudzane są procesy samoregulacji organizmu sprzyjające wyleczeniu. Terapia uruchamia procesy przyspieszające przemiany metaboliczne, detoksykacje i oczyszczenie.

Masaż refleksologiczny wprowadza w głęboki stan relaksu, uwalnia od negatywnych emocji, pozwala na całkowite rozluźnienie i zapomnienie o codzienności. Ma także doskonały wpływ na sprawność umysłową. Poprawia koncentrację, zdolność zapamiętywania oraz refleks. Poza działaniem terapeutycznym masaż ten wpływa bardzo korzystnie na stan skóry, silnie dotlenia i regeneruje skórę twarzy, działa wzmacniająco na mięśnie oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek a już istniejące znacznie spłyca.

Twarz jest fasadą naszej osobowości, obrazem naszej psychiki i emocjonalnych odczuć. Niestety poza rutynową pielęgnacją nie przykładamy wagi do jej faktycznego stanu. Refleksolog  w wielu przypadkach natrafia na bruzdy i zgrubienia albo wręcz na formę galaretowatej masy okalającej kości czaszki tuż pod skórą. To złogi niepotrzebnych substancji, w normalnym stanie powinny być wydalone z systemu poprzez układ limfatyczny. Niestety z jakichś przyczyn zostały wewnątrz i zaczynają nabudowywać w niebezpiecznym tempie blokady w krwioobiegu i swobodnym przepływie energii życia w naszym ustroju.

W skład zabiegu wchodzi kilka różnorodnych form pracy. We wstępnej fazie uaktywniamy pracę naszych meridianów, następnie pobudzamy system kostny i mięśniowy kończąc na układzie emocjonalnym, aż do całkowitego zrelaksowania w fazie końcowej, w której pacjent najczęściej jest pogrążony w głębokim relaksie, graniczącym z uczuciem snu. Jest to najważniejszy moment naszego działania terapeutycznego, w którym nasz zrelaksowany i niekontrolowany świadomie system ma możliwość "doregulowania" swojej równowagi do aktualnego zapotrzebowania zdrowotnego naszego ciała i ducha.

Refleksologię twarzy zaleca się robić w serii od 6-15 zabiegów raz w tygodniu. Masaż trwa około 45 min. Pierwszy zabieg zostaje poprzedzony dokładnym wywiadem w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Filozofia Piękna
Małgorzata Bednarek

ul.Mała Odrzańska 21/5
70-535 Szczecin
tel. +48 91 4329279
kom. +48 668801638

Godz. otwarcia:
Pon-Pt 9:00-20:00
Sobota 9:00-14:00
info@filozofiapiekna.pl

Zaproszenia i karty upominkowe

Podaruj bliskiej Ci osobie kartę upominkową
i zaproś na chwilę relaksu z "Filozofią Piękna"
Formularz zamówienia vouchera

zaproszenie

Odwiedź nas na

Filozofia Piękna na Facebook


Regulamin »

Partnerzy:

Shellac Kabos Hydrafacial Epionce Arosha
Copyright Filozofia Piękna ©