polski english
+48 91 43 29 279
+48 668 801 638
info@filozofiapiekna.pl
Filozofia Piękna na Facebook
Refleksologia

Metoda terapii polegająca na uciskaniu punktów na stopach, które mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi narządami, gruczołami i częściami ciała, a ich położenie odwzorowuje ciało fizyczne. Organizm ludzki przekazuje zachodzące zmiany i niedomagania poprzez strefy do refleksów w stopach, przeszło 7200 zakończeń nerwowych w stopach, meridianów chińskiej medycyny, punktów akupunktury czy akupresury.

Terapia pobudza prawidłowe funkcjonowanie organów (np. wydzielanie hormonów lub rozluźnienie systemu nerwowego), wspomaga procesy samoleczenia, co prowadzi do uzyskania zdrowia tak fizycznego jak i psychicznego. Dzięki precyzyjnej i systematycznej pracy organizm regeneruje swoje schorowane, przepracowane lub rozleniwione narządy lub gruczoły. Obowiązkiem dobrze wykształconego refleksologa jest poszukiwanie dobrego zdrowia w schorowanym ciele człowieka, doprowadzenie do pełnej harmonii pracy ciała, nawet jeżeli nie ma jeszcze zdiagnozowanej choroby.

Refleksologia w każdym przypadku prowadzi do pełnego odprężenia, relaksu, a tym samym niweluje przykre konsekwencje stresu i pomaga ciału w regeneracji. Dzięki tej terapii organizm uodparnia się na wpływy codziennych negatywnych oddziaływań, a tym samym mniej choruje. Wynika to z poprawy działania układu limfatycznego i krwiobiegu, zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz rozlużnienia systemu nerwowego.

Organizm ludzki jest najwspanialszą "maszyną" świata. Pracuje cicho i sprawnie, gdy wszystkie podzespoły są ze sobą prawidłowo zestrojone. Wystarczy, że jedna część będzie w jakiś sposób niedosrojona, a całość już wkrótce zostanie rozregulowana i trzeba będzie przeprowadzić "remont". Takim "remontem" może być seria zabiegów refleksologii.

Czego nie robi refleksologia:

  • nie diagnozuje,
  • nie weryfikuje przepisanych leków,
  • nie sugeruje ich zmiany,
  • nie leczy w specyficznych przypadkach lecz wspiera pracę całego organizmu

NASZE STOPY "MÓWIĄ", NAUCZMY SIĘ ICH SŁUCHAĆ!

Filozofia Piękna
Małgorzata Bednarek

ul.Mała Odrzańska 21/5
70-535 Szczecin
tel. +48 91 4329279
kom. +48 668801638

Godz. otwarcia:
Pon-Pt 9:00-20:00
Sobota 9:00-14:00
info@filozofiapiekna.pl

Zaproszenia i karty upominkowe

Podaruj bliskiej Ci osobie kartę upominkową
i zaproś na chwilę relaksu z "Filozofią Piękna"
Formularz zamówienia vouchera

zaproszenie

Odwiedź nas na

Filozofia Piękna na Facebook


Regulamin »

Partnerzy:

Shellac Kabos Hydrafacial Epionce Arosha
Copyright Filozofia Piękna ©