polski english
+48 91 43 29 279
+48 668 801 638
info@filozofiapiekna.pl
Filozofia Piękna na Facebook
Masaż gorącymi kamieniami (Hot Stone Massage)

Masaż gorącymi kamieniami jest jedną z najstarszych form medycyny niekonwencjonalnej, opartej na filozofii Dalekiego Wschodu. Łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Masaż kamieniami jest głęboko uzdrawiający. Daje poczucie głębokiego relaksu. Wprowadza do ciała harmonię, równowagę i spokój. Zabieg ten jest praktycznym wykorzystaniem elementów natury. Opiera się na teorii przepływu energii przez ciało człowieka, w którym zamieszczone są ośrodki, zwane czakrami.

Masaż wykonany za pomocą ciepłych kamieni z rodziny półszlachetnych wprowadza w stan głębokiego relaksu. Kamienie (unikaty) i kryształy obrabiane są z surowców pochodzących z różnych rejonów Indii i Brazyli. Są to przede wszystkim jaspisy, karneole, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli.

Ze względu na swoje szczególne właściwości i piękno Ratnaabhyanga to wyjątkowo ekskluzywny masaż kamieniami, który poprawia pracę układu krwionośnego i limfatycznego. Działa uspokajająco i relaksująco. Łagodzi objawy stresu i przynosi natychmiastowe odprężenie. Masaż gorącymi kamieniami ma również działanie rewitalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry.

Filozofia Piękna
Małgorzata Bednarek

ul.Mała Odrzańska 21/5
70-535 Szczecin
tel. +48 91 4329279
kom. +48 668801638

Godz. otwarcia:
Pon-Pt 9:00-20:00
Sobota 9:00-14:00
info@filozofiapiekna.pl

Zaproszenia i karty upominkowe

Podaruj bliskiej Ci osobie kartę upominkową
i zaproś na chwilę relaksu z "Filozofią Piękna"
Formularz zamówienia vouchera

zaproszenie

Odwiedź nas na

Filozofia Piękna na Facebook


Regulamin »

Partnerzy:

Shellac Kabos Hydrafacial Epionce Arosha Agyptos
Copyright Filozofia Piękna ©